Австралійський пілот виграв Гран-прі Азербайджану в Формулі-1, стартувавши з 10-ї позиції

25 червня 2017, 18:37
Австралійський пілот команди Ред Булл Даніель Ріккардо став переможцем Гран-прі Азербайджану 2017 року у Формулі-1

Ріккардо стартував 10-м, але помилки лідерів і його власний пілотаж дозволили гонщикові святкувати перемогу.

Лідери чемпіонату Себастьян Феттель і Льюїс Хемілтон лідирували в гонці до середини дистанції, але пізніше у кожного з них трапилися проблеми - Хемілтон виконав піт-стоп через неполадки з болідом, а Феттель був покараний стюардами за агресивну поведінку під час режиму "машини безпеки", оскільки спеціально вдарив свого суперника.

Другим фінішував пілот Мерседеса Валттері Боттас, який вирвав своє місце на фінішній прямій у новачка сезону 18-річного Ленса Стролла, який в підсумку став третім. Стролл - перший канадець на подіумі з 2001 року.