Австралійський тенісист взяв відеоповтор для виправлення помилки судді на свою користь - відео

31 березня 2017, 19:01
У матчі проти Олександра Звєрєва австралійський тенісист Нік Кірьос виграв очко, але скористався відеоповтором, щоб виправити помилку судді

Після одного з розіграшів суддя зафіксував аут після удару німецького гравця. Кірьос не погодився з рішенням представника Феміди і скористався правом на перегляд епізоду на повторі.

Відео продемонструвало, що ауту не було. Звєрєв оцінив вчинок суперника жестом, на що той відповів: "Я хочу побачити це у соцмережах".

Кірьос виграв матч, який пройшов у рамках чвертьфіналу турніру в Майамі з рахунком 6:4, 6:7, 6:3. В наступному раунді австралієць зустрінеться зі швейцарцем Роджером Федерером.

Цього тижня рефері товариського поєдинку з футболу Франція - Іспанія Фелікс Цвайер скористався допомогою відео-асистента, який виправив невірні рішення бригади арбітрів по двом голам у матчі.

Раніше в матчі Кубка Голландії між Аяксом і Віллемом вперше в Європі в офіційному матчі була протестована система відеоповторів. Головний арбітр цієї зустрічі Поль ван Букель після перегляду відео на 58-й хвилині матчу прийняв рішення вилучити гравця гостей Ануара Калі, хоча перед цим хотів показати лише жовту картку.