Український баскетболіст виграв Кубок Іспанії у складі Барселони — відео

15 лютого 2021, 17:01

Барселона, у складі якої виступає українець Артем Пустовий, перемогла Реал у фіналі Кубка Іспанії з баскетболу.

Каталонці перемогли мадридців з рахунком 88:73. Барселона впевнено повела в рахунку уже в першій чверть, вигравши її з перевагою у дев’ять очок.

У другій чверть «синьо гранатові» збільшили перевагу і пішли на перерву з рахунком 52:31.

Третю і четверту чверті виграв Реал, але цього виявилося замало для перемоги у матчі.

Пустовий вийшов у старті і зіграв шість хвилин, набравши два очки і зробивши один блок-шот.

Найкращим гравцем матчу (MVP) став американський захисник Барселони Корі Хіггінгс, який набрав 20 очок.

Реал — Барселона 73:88 (11:20, 20:32, 19:17, 23:19)

Раніше український гравець Вашингтон Візардс Олексій Лень допоміг своїй команді обіграти Чикаго в матчі регулярного чемпіонату Національної баскетбольної асоціації (НБА).