Баскетбольна збірна США вдруге поспіль сенсаційно програла на чемпіонаті світу — відео

12 вересня 2019, 19:18

Збірна США програла команді Сербії у півфінальному матчі матчі за 5−8 місця на чемпіонаті світу з баскетболу, який проходить у Китаї.

Американці повністю провалили першу чверть, закинувши у кошик суперника лише 7 очок, пропустивши при цьому аж 32. У другій чверті американці реабілітувалися і вже вони мали суттєву переваг, вигравши у підсумку 33:12.

Третя чверть знову була за США — 28:27, однак у заключній 10-хвилинці серби перемогли 23:21 і виграли матч з рахунком 94:89.

У іншому півфінальному поєдинку Чехія обіграла Польщу 94:84.

Матчі за 5−8 місця

Сербія — США 94:89 (32: 7, 12:33, 27:28, 23:21)

Польща — Чехія 84:94 (23:23 12:20, 28:21, 21:30)

У суботу, 14 вересня, Чехія зіграє з Сербією, а США зустрінеться з Польщею.

Напередодні збірна США несподівано поступилась у чвертьфіналі чемпіонату світу Франції, що стало першою поразкою американської команди за 13 років на міжнародних турнірах.