У фіналі виграв із розгромним рахунком. Беленюк став чемпіоном України із греко-римської боротьби — відео

27 листопада 2022, 20:46
Беленюк — багаторазовий чемпіон країни, світу та Європи (Фото:REUTERS/Leah Millis)

Народний депутат від партії Слуга народу Жан Беленюк став чемпіоном України із греко-римської боротьби.

Відео фінального поєдинку змагань титулований спортсмен та політик опублікував у сторіс Instagram.

На відео видно, як Жан без проблем перемагає суперника з рахунком 7:0, влаштувавши тому справжній майстер-клас.

Беленюк — багаторазовий чемпіон країни, світу та Європи. На його рахунку дві олімпійські медалі — срібна у Ріо-де-Жанейро (2016 рік) та золота в Токіо (2020).

Раніше Жан заявив, що балотуватиметься на пост президента Національного олімпійського комітету (НОК) України, але програв вибори міністру молоді та спорту Вадиму Гутцайту.

Пізніше Беленюк написав заяву із проханням виключити його зі складу НОК.

Редактор: Євген Нещерет