Українець фінішував у топ-6 в індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи з біатлону

27 січня 2021, 18:34

Українець Артем Прима фінішував шостим в індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи з біатлону у Душниках-Здруй (Польща).

Прима зробив три промахи при стрільбі на перших двох етапах і «чисто» відпрацював на третьому та четвертому вогневих рубежах, але цього не вистачило, аби піднятися на подіум.

У топ-20 також увійшов Богдан Цимбал, який з трьома промахами посів 18-те місце. На три сходинки нижче розмістився Руслан Ткаленко.

Артем Тищенко, Тарас Лесюк та Руслан Бригадир фінішували поза топ-50.

Перемогу здобув представник Латвії Андрій Расторгуєв. Друге та третє місця зайняли норвежці Ерленд Бьонтегор та Ендре Стремсхайм відповідно.

Результати гонки:

biathlon.com.ua

Раніше українська біатлоністка Анастасія Меркушина завоювала срібну медаль в жіночій індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи.