Українські біатлоністи не потрапили в топ-10 естафети на Кубку світу в Гохфільцені

13 грудня 2020, 16:25

Українці фінішували на 13-му місці в чоловічій естафеті на третьому етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Гохфільцені.

За Україну виступали Артем Прима, Руслан Ткаленко, Дмитро Підручний та Антон Дудченко.

Першим стартував Прима, який передав естафету восьмим. Ткаленко значно погіршив ситуацію України, опустившись на 16-те місце.

На третьому етапі Підручний надолужив втрачене і піднявся на 12-те місце, однак Дудченко втратив одну позицію і фінішував 13-им.

Перемогу здобула збірна Швеції, друге місце посіла Норвегія, третьою стала Німеччина.

13. Україна (0+6) +2:44,3

Раніше відбулася жіноча гонка переслідування на третьому етапі Кубка світу з біатлону у австрійському Гохфільцені, переможницею якої стала норвежка Марте Олсбю Ройселанд.