Українські біатлоністи фінішували у топ-10 естафети на Кубку світу в Контіолахті

6 грудня 2020, 15:13

Українці посіли 10-те місце в чоловічій естафеті на другому етапі Кубка світу з біатлону у фінському Контіолахті.

За Україну виступали Артем Прима, Дмитро Підручний, Руслан Ткаленко та Богдан Цимбал.

Першим у гонці стартував Прима, який передав естафету Підручному восьмим. Дмитро покращив результат України на чотири позиції. Ткаленко на третьому етапі показав не найкращу швидкість, опустившись на дев’яту сходинку. На завершальному етапі Цимбал втратив ще одну позицію та фінішував 10-м.

Перше місце посіла Норвегія, другою фінішувала Швеція, бронзу завоювала Німеччина.

10. Україна (0+8) +3:10,0

Напередодні відбулась чоловіча гонка переслідування на другому етапі Кубка світу з біатлону у фінському Контіолахті, переможцем якої став швед Себастьян Самуельссон. Українці Артем Прима та Дмитро Підручний фінішували 26-м та 38-м відповідно.