Кубок світу з біатлону. Українці не потрапили до топ-10 заключної гонки сезону

14 березня 2020, 15:48

Українці не зуміли пробитися до топ-10 гонки переслідування на восьмому етапі Кубка світу з біатлону у фінському Контіолахті.

Найкращим серед українців з двома промахами став Дмитро Підручний, який зайняв 16-е місце. 17-м до фінішу приїхав Артем Прима. Руслан Ткаленко зайняв 44-е місце.

Переможцем гонки став француз Мартен Фуркад. Другим і третім стали його співвітчизники Кентен Фійон-Майє і Емельєн Жаклен відповідно.

Переможцем загального заліку Кубка світу вдруге поспіль став норвежець Йоханнес Бьо, який завершив гонку на 4-му місці. Цікаво, що якби він опинився хоча б на позицію нижче, перемога в загальному заліку дісталася б Фуркаду.

Через коронавірус це була заключна особиста гонка Кубка світу серед чоловіків сезону-2019/20. Останній етап у норвезькому Холменколлені був скасований.

Результати гонки:

1. Мартен Фуркад (Франція) - 31.25,2 (0+0+1+2)

2. Кентен Фійон-Майє (Франція) - +2,9 (1+0+0+1)

3. Емільєн Жаклен (Франція) - +4,5 (0+0+1+2)

4. Йоханнес Бьо (Норвегія) - +8,3 (0+1+3+0)...

16. Дмитро Підручний (Україна) - +1.12,1 (1+0+0+1)

17. Артем Прима (Україна) - +1.12,6 (0+1+1+0)...

44. Руслан Ткаленко (Україна) - +4.00,1 (1+0+1+1)...

Раніше українці не зуміли пробитися до топ-10 спринтерської гонки на восьмому етапі Кубка світу з біатлону у фінському Контіолахті.

Редактор: Євген Нещерет