Кубок світу з біатлону. Україна опинилася поза топ-10 спринту в Контіолахті

12 березня 2020, 18:20

Українці не зуміли пробитися в топ-10 спринтерської гонки на восьмому етапі Кубка світу з біатлону у фінському Контіолахті.

Кращим серед українців із одним промахом став Дмитро Підручний, який зайняв 19-е місце. Його відставання від переможця Йоханнеса Бо (Норвегія) склало 1.13,6 секунди.

Решта його співвітчизників показали наступні результати: Артем Прима - 22, Руслан Ткаленко - 58, Антон Дудченко - 72, Сергій Семенов - 81.

Друге місце з відставанням 21,1 секунди від Бо зайняв француз Мартен Фуркад. Третім до фінішу прийшов інший представник Франції Емільєн Жаклен.

Результати гонки:

1. Йоханнес Бо (Норвегія) - 22.27,8 (0)

2. Мартен Фуркад (Франція) - 21,1 (0)

3. Емільєн Жаклен (Франція) - 22,3 (0) ...

19. Дмитро Підручний (Україна) - 1.13,6 (1)...

22. Артем Прима (Україна) - 1.19,0 (0)...

58. Руслан Ткаленко (Україна) - 2.23,0 (2)...

72. Антон Дудченко (Україна) - 2.55,2 (1)...

81. Сергій Семенов (Україна) - 3.07,4 (4)...

Раніше в чеському Нове Место, який приймав сьомий етап Кубка світу з біатлону, Підручний посів четверте місце в чоловічому мас-старті.