Українці потрапили в 30 кращих біатлоністів спринту на етапі Кубка світу в Оберхофі

8 січня 2021, 17:26

Українець Артем Прима зайняв 30-е місце в спринтерській гонці на п’ятому етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Оберхофі.

Спортсмен прийшов до фінішу з результатом 1.47,6 секунди. Прима не зміг закрити одну мішень, але все одно виявився кращим серед співвітчизників.

Решта українців завершили гонку наступним чином: Дмитро Підручний - 53-я позиція, Артем Тищенко - 69-а, Руслан Ткаленко - 73-я, Тарас Лесюк - 86-а.

П'єдестал виявився повністю норвезьким. Кращим став Йоханнес Бо. На 10,8 секунди від нього відстав другий Тар'єй Бо, на 21,6 секунди - третій Стурла Хольм Лагрейд.

Результати гонки:

1. Йоханнес Бо (Норвегія) - 25.12,0 (0+1)

2. Тар'єй Бо (Норвегія) - 10,8 (0+0)

3. Стурла Хольм Лагрейд (Норвегія) - 21,6 (0+0)

30. Артем Прима (Україна) - 1.47,6 (1+0)...

53. Дмитро Підручний (Україна) - 2.24,0 (4+0)...

69. Артем Тищенко (Україна) - 3.04,3 (1+0)...

73.Руслан Ткаленко (Україна) - 3.07,3 (1+1)...

86. Тарас Лесюк (Україна) - 3.47,3 (1+2)...

Раніше українець Дмитро Підручний не зміг потрапити в топ-20 мас-старту на четвертому етапі Кубка світу з біатлону в Хохфільцені - останній гонці в 2020 році, зайнявши 24 місце.