Українці не потрапили в топ-10 спринтерської гонки на Кубку світу з біатлону

6 березня 2021, 18:11

Відбулася чоловіча спринтерська гонка в рамках восьмого етапу Кубка світу з біатлону в чеському Нове Мєсто.

У складі України в гонці виступали Богдан Цимбал, Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко та Артем Тищенко.

Найкращий результат серед українців показав Підручний, який з одним промахом на першому вогневому рубежі фінішував 15-м.

Єдиним українцем, який пройшов дистанцію без промахів, став Тищенко. Попри це Артем зайняв лише 35-те місце. Прима, Цимбал та Дудченко фінішували 44-м, 62-м та 63-м відповідно.

Переможцем гонки став француз Сімон Дастьє. На 2,4 секунди від лідера відстав швед Себастьян Самуельсон, який виграв срібло. Бронзу завоював німець Арнд Пайффер.

Результати гонки:

biathlon.com.ua

Раніше українка Юлія Джима завоювала срібло у спринтерській гонці на восьмому етапі Кубка світу з біатлону в чеському Нове Мєсто.