Кубок світу з біатлону. Українки невдало виступили в гонці переслідування в Нове-Место

13 березня 2021, 19:16

Українки невдало провели гонку переслідування на дев’ятому етапі Кубка світу з біатлону в чеському Нове-Место.

Нашу країну у змаганнях представляли три спортсменки — Юлія Джима (5-й стартовий номер), Дар’я Блашко (26) і Анастасія Меркушина (27).

Лише другій з них вдалося фінішувати вище щодо свого стартового номера. Дар’я зайняла 25-те підсумкове місце.

Джима, маючи непогану позицію для боротьби за медалі, до фінішу приїхала лише 15-ю. Меркушина взагалі гонку провалила, посівши 55-те місце.

Перемогу здобула норвежка Тіріл Екгофф, другою стала білоруска Дінара Алімбекова, третьою — німкеня Францішка Пройс.

Екгофф достроково виграла Великий кришталевий глобус. Це її перша перемога в загальному заліку Кубка світу.

Результати гонки:

biathlon.com.ua

Декількома годинами раніше Дмитро Підручний посів 23-те місце в гонці переслідування у чоловіків.

Редактор: Євген Нещерет