Кубок світу з біатлону. Українка пробилася в топ-5 спринтерської гонки в Нове-Мєсто

12 березня 2021, 19:57

Українка Юлія Джима посіла п’яте місце в спринтерській гонці на дев’ятому етапі Кубка світу з біатлону в чеському Нове-Мєсто.

Інший кращий результат серед її співвітчизниць показала Дар'я Блашко, яка фінішувала на 26-й позиції.

Інші українські біатлоністки завершили спринт наступним чином: Анастасія Меркушина - 27-ма, Валентина Семеренко - 62-га, Олена Підгрушна - 88-ма.

Переможницею гонки стала представниця Норвегії Тіріль Екгофф. Друге місце зайняла німкеня Деніз Херманн, третє - італійка Доротея Вірер.