Українки провалили спринтерську гонку на Кубку світу з біатлону в Рупольдінгу

12 січня, 17:04
Найкращий результат серед українок показала Юлія Джима (Фото:biathlon.com.ua)

На шостому етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдінгу відбулася жіноча спринтерська гонка.

У складі України виступили п’ять біатлоністок: Валентина Семеренко, Юлія Джима, Дар’я Блашко, Ірина Петренко та Анастасія Меркушина.

Українки невдало виступии в гонці, а найкращий результат у скалді «жовто-синіх» показала Джима, яка посіла лише 37-ме місце. Петренко та Семеренко показали 41-й та 47-й результат відповідно, а Блашко та Меркушина фінішували за межами восьмого десятка.

Переможницею гонки стала Шведка Ельвіра Ебарг, другою фінішувала норвежка Марте Олсбю-Ройселан, а бронзу завоювала італійка Доротея Вірер.

Результати гонки:

1. Ельвіра Еберг (Швеція) — 19.45,2 (0+0)
2. Марте Олсбю-Ройселан (Норвегія) — 21,6 (0+0)
3. Доротея Вірер (Італія) — 29,7 (0+0)

37. Юлія Джима (Україна) — 1.45,8 (1+0)
41. Ірина Петренко (Україна) — 1.56,5 (0+0)
47. Валентина Семеренко (Україна) — 2.03,9 (1+0)
82. Дар’я Блашко (Україна) — 2.59,0 (1+0)
88. Анастасія Меркушина (Україна) — 3.09,4 (1+1)

Раніше Україна завоювала бронзову медаль в одиночній змішаній естафеті на п’ятому етапі Кубка світу з біатлону в Обергофі.