Кубок світу з біатлону. Українці провалили першу гонку в Антгольці

20 січня, 17:15
Найкращий результат серед українців показав Дудченко — 47-ме місце (Фото:IBU)

На сьомому етапі Кубка світу з біатлону в італійському Антгольці відбулася чоловіча індивідуаьна гонка.

Україну в гонці представдляли п’ять біатлоністів: Богдан Цымбал, Артем Прима, Антон Дудченко, Тарас Лесюк и Артем Тищенко.

Жоден з українців не фінішував у заліковій зоні, а найкращий результат показав Дудченко, який посів 47-ме місце.

Тищенко фінішував 55-им, Цимбал посів 62-е місце, Прима показав 64-й результат, а Лесюк опинився лише 91-им

Перемгу в гонці здобув росіянини Антон Бабіков, срібло завоював норвежець Тарьєй Бьо, а третім став ще один представник Росії Карім Халілі.

91. Тарас Лесюк — 9.59,7 (7)

Цього сезону українці тільки одного разу зуміли піднятися на п'єдестал, коли Артем Тищенко та Дар’я Блашко виграли бронзу в одиночній змішаній естафеті на п’ятому етапі Кубка світу з біатлону в Обергофі.