Українському біатлоністу не вистачило 0,3 секунди для завоювання бронзи на етапі Кубка світу

22 січня 2021, 16:03

Українець Антон Дудченко посів п’яте місце в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу з біатлону в італійському Антхольці.

Дудченко до кінця гонки зберігав шанси на бронзову медаль після того, як влучив в усі мішені, але поступився 0,3 секундами французу Кентену Фійон-Майї, який зайняв 3-й рядок.

Переможцем змагань став представник РФ Олександр Логінов із результатом 47.39,7. Другим до фінішу прийшов норвежець Струльов Хольм Лагрейд.

Серед інших українців кращим виявився Артем Прима, який показав 23-й результат. Його співвітчизники Руслан Ткаленко та Дмитро Підручний зайняли 64-те і 69-те місця відповідно.

Результати гонки:

1. Олександр Логінов (Росія) — 47.39,7 (0)

2. Струла Хольм Лагрейд (Норвегія) +58,0 (2)

3. Кентен Фійон-Майї (Франція) +1.10,6

5. Антон Дудченко (Україна) +1.10,9 (0)

23. Артем Прима (Україна) +3.12,1 (3)

69. Руслан Ткаленко (Україна) +6.31,4 (4)

74. Дмитро Підручний (Україна) +6.46,3 (6)

Напередодні українка Юлія Джима виграла срібло в індивідуальній гонці в італійському Антхольці, що стало першою для України медаллю в нинішньому сезоні на етапі Кубка світу з біатлону.