Україна завоювала першу медаль у сезоні на етапі Кубка світу з біатлону — відео

21 січня 2021, 16:36

Юлія Джима виграла срібло в індивідуальній гонці в італійському Антхольці, що стало першою для України медаллю в нинішньому сезоні на етапі Кубка світу з біатлону

Джима вразила 20 мішеней, ставши єдиною учасницею, яка показала 100-відсотковий показник стрільби, і прийшла до фінішу другою.

Переможницею стала австрійка Ліза Хаузер, яка виграла свою першу гонку в сезоні. Третє місце зайняла представниця Франції Анаіс Шевальє-Буше.

Серед інших українських біатлоністок кращою стала Олена Підгрушна, яка зайняла 16 місце. Валентина Семеренко прийшла до фінішу 28-ю.

Дар’я Блашко не змогла пробитися в топ-50 учасниць гонки, зайнявши 57-й рядок, тоді як її співвітчизниця Віта Семеренко не стартувала.

Раніше жодна з українських біатлоністок не брала участі в мас-старті на етапі Кубка світу в німецькому Оберхофі.