Кубок світу з біатлону. Україна потрапила до топ-10 одиночної змішаної естафети в Нове-Мєсто

14 березня 2021, 15:35

Україна посіла 10-те місце в одиночній змішаній естафеті на дев’ятому етапі Кубка світу з біатлону в чеському Нове-Мєсто.

У складі України виступили Анастасія Меркушина та Богдан Цимбал.

Після першого етапу Меркушина передала естафету на четвертому місці. Цимбал зумів вийти на третю позицію, але при другій стрільбі заробив штрафне коло та опустилася на 15-ту сходинку.

На третьому етапі Меркушина відстрілялася без промахів та підняла Україну на 10-те місце, яке вдалося зберегти до фінішу.

Перемогу в гонці здобула Швеція, яка лише на 1,5 секунди випередила Норвегію. Бронзу завоювали США.

Результати гонки:

biathlon.com.ua

Раніше збірна України посіла п’яте місце в змішаній естафеті на дев’ятому етапі Кубка світу з біатлону в чеському Нове-Мєсто.