Кубок світу з біатлону. Україна фінішувала у топ-5 змішаної естафети в Нове-Мєсто

14 березня 2021, 12:43

Збірна України посіла п’яте місце в змішаній естафеті на дев’ятому етапі Кубка світу з біатлону в чеському Нове-Мєсто.

У складі України виступили Дар’я Блашко, Юлія Джима, Артем Прима та Дмитро Підручний.

На першому етапі Блашко передала естафету на дев’ятому місці. Джима заробила штрафне коло на першому вогневому рубежі, втративши кілька позицій, але за рахунок швидкості повернулася на 10-те місце.

Прима використав лише один додатковий патрон при стрільбі стоячи та підняв Україну на п’яте місце, яке на завершальному етапі зберіг Підручний.

Перемогу в гонці здобула Норвегія, срібло завоювала Італія, а бронзу — Швеція.

Результати гонки:

biathlon.com.ua

Напередодні Юлія Джима посіла 15-те місце в гонці переслідування на дев’ятому етапу Кубка світу з біатлону в чеському Нове-Мєсто