Кубок світу з біатлону. Українці не потрапили в топ-20 гонки переслідування в Обергофі

9 січня, 14:33
Найкращий результат серед українців показав Богдан Цимбал (Фото:biathlon.com.ua)

На п’ятому етапі Кубка світу з біатлону у німецькому Обергофі відбулась чоловіча гонка переслідування.

Україну в гонці пердставляли Дмитро Підручний, Богдан Цимбал та Антон Дудченко.

Найкращий результат серед українців показав Цимбал, який зробив лише один промах при стрільбі і прибув до фінішу 23-им. Антон Дудченко став 26-им, а Підручний фінішував 38-им.

Переможцем став француз Кантен Фійон-Майє. Другим фінішував швед Себастьян Самуельссон, третє місце посів норвежець Тар'єй Бьо.