Кубок світу з біатлону. Україна фінішувала в топ-10 змішаної естафети в Обергофі

8 січня, 14:54
Україна не змогла поборотися за медалі (Фото:Biathlon.com.ua)

Збірна України посіла 10-те місце в змішаній естафеті на п’ятому етапі Кубка світу з біатлону в Обергофі.

Україну в гонці представляли Артем Прима, Дмитро Підручний, Валентина Семеренко та Юлія Джима.

Прима, який стартував першим, передав естафету 20-им. Підручний зумів значно покращити результат, відігравши одразу 10 позиції.

На двох останніх етапах Семеренко та Джима зберегли 10-те місце.

Перемогу в гонці здобула Норвегія, другою фінішувала Білорусь, а трійку лідерів замкнула Франція.

Результати гонки:

1. Норвегія — 1.28,51 (0+6)
2. Білорусь — +23,1 (0+5)
3. Франція — +2.01,3 (0+11)

10. Україна — +4.00,9 (0+12)

Напередодні на Кубку світу з біатлону в Обергофі Валентина Семеренко посіла 13-те місце у жіночому спринті, а серед чоловіків найкращий результат у спринті показав Богдан Цимбал, який фінішував 19-им.