Визначились переможці чоловічого та жіночого мас-стартів на Кубку світу з біатлону

12 січня 2020, 18:57

Відбулись жіночий та чоловічий мас-старти у рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону в німецькому Оберхофі.

У жіночому маст-старті перемогу здобула фінка Кайса Макарайнен. Друге місце посіла норвежка Тіріл Екхофф. Третьою фінішувала ще одна представниця Норвегії Марте Олсбю Ройселанд.

Єдина українка у гонці Олена Підгрушна протягом дистанції зробила шість промахів під час стрільби та прийшла до фінішу 18-ю.

Результати жіночого мас-старту:

1. Кайса Макарайнен (Фінляндія, 1+0+0+0), 39:58,9
2. Тіріл Екхофф (Норвегія, 0+0+3+1), +30,2
3. Марте Олсбю Ройселанд (Норвегія, 1+0+1+1), +35,0

18. Олена Підгрушна (2+1+1+2), +2:26,6

Переможцем чоловічого мас-старту став француз Мартен Фуркад. Другим до фінішу прийшов німець Арнд Пайффер, а бронзову нагороду завоював ще один француз Сімон Детьє.

Українець Дмитро Підручний з чотирма промахами фінішував 15-м, а Артем Прима зробив п’ять промахів і посів 24-те місце.

Результати чоловічого мас-старту:

1. Мартен Фуркад (Франція, 0+1+0+1) 41:01,4
2. Арнд Пайффер (Німеччина, 0+0+2+1) +20,1
3. Сімон Детьє (Франція, 0+1+0+2) +20,3

15. Дмитро Підручний (Україна, 2+1+1+0) +1:18,4
24. Артем Прима (Україна, 1+1+1+2) +2:28,7

Напередодні чоловіча збірна України з біатлону посіла 10-місце в естафеті, а жіноча команда фінішувала шостою.