Визначився переможець чоловічої спринтерської гонки на Кубку світу з біатлону в Хохфільцені

9 грудня 2022, 17:53
Дудченко показав найкращий результат серед українців (Фото:IBU)

На другому етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені відбулася чоловіча спринтерська гонка.

Україну представляли п’ять біатлоністів, проте лише Антону Дудченку вдалося фінішувати у заліковій зоні - він посів 38-ме місце.

Тарас Лесюк прийшов до фінішу 53-м та здобув право взяти участь в гонці перслідування.

Артем Прима посів 67-му сходинку, Богдан Цимбал показав 84-й результат, а 19-річний дебютант Кубка світу Віталій Мандзин фінішував на 89-й позиції.

Гонку виграв норвежець Йоганнес Бьо, другим став француз Емільєн Жаклен, а бронзу завоював інший представник Норвегії Стурла Легрейд

Результати гонки:

biathlon.com.ua

Раніше Дученко посів 30-те місце в дебютній гонці нового сезону Кубка світу з біатлону.