Кубок світу з біатлону. Українці опинилися поза топ-20 мас-старту в Поклюці

26 січня 2020, 14:47

Українці Дмитро Підручний та Артем Прима не потрапили в топ-20 мас-старту на етапі Кубка світу з біатлону в словенській Поклюці.

Кращий результат серед українців показав Підручний, який зайняв 28-му позицію. Прима фінішував якраз слідом за ним - на 29-му рядку.

Переможцем гонки став француз Кентен Фійон-Майє. Другим із 10-секундним відставанням опинився німець Бенедикт Долль. Третім - норвежець Йоханнес Бо.

Результати гонки:

1. Кентен Фійон-Майє (Франція) - 36.21,5 (1)

2. Бенедикт Долль (Німеччина) - 10,0 (1)

3. Йоханнес Бо (Норвегія) - 10,3 (2)...

28. Дмитро Підручний (Україна) - 2.48,7 (3)...

29. Артем Прима (Україна) - 2.58,5 (4).

Напередодні Україна посіла п'яте місце за підсумками одиночної змішаної естафети на етапі Кубка світу з біатлону в словенській Поклюці.

Також Україна зайняла 10 місце в змішаній естафеті на етапі Кубка світу з біатлону в Поклюці, але її результат був анульований через порушення Оленою Підгрушною правил техніки безпеки на вогневому рубежі.