Кубок світу з біатлону. Україна потрапила в топ-10 чоловічої естафети в Рупольдінгу

18 січня 2020, 17:21

Збірна України посіла восьме місце за підсумками чоловічої естафети на етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдінгу.

Україну представляли Артем Тищенко, Артем Прима, Антон Дудченко та Дмитро Підручний. Відставання від переможця Франції склало 3.42,6 секунди.

Тищенко уникнув використання додаткових патронів, але передав естафету 13-м. Прима допустив три промахи, проте вивів команду на сьому позицію.

Дудченку знадобилося два запасних патрона, після чого він передав естафету на восьмому місці. На цій же сходинці й фінішував Підручний, допустивши один промах.

Другими до фінішу прийшли норвежці, третіми - австрійці. Також Україну випередили росіяни, німці, білоруси та словенці.

Результати гонки:

1. Франція - 1.18.11,2 (0+6)

2. Норвегія - 1.12,2 (0+10)

3. Австрія - 1.24,3 (0+4)...

8. Україна - 3.42,6 (0+6)

Напередодні збірна України посіла шосте місце за підсумками жіночої естафети на етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдінгу.