Українці потрапили у топ-10 змішаної одиночної естафети на чемпіонаті світу з біатлону

20 лютого 2020, 19:30

Українські біатлоністи Дмитро Підручний та Анастасія Меркушина зайняли 10-те місце в одиночній змішаній естафеті на чемпіонаті світу в італійському Антхольці.

Вирішальним став сьомий етап гонки, на якому Підручний під час стрільби лежачи використав три додаткові патрони, втративши важливі секунди, і опустився на 10-те місце. Наприкінці гонки українець не зумів покращити позиції та залишився 10-м.

Переможцями гонки стали норвежці, срібло — у німецької команди, третіми фінішували французи.

Результати гонки:

1. Норвегія (0+6), 39:19,9
2. Німеччина (0+5), +17,6
3. Франція (0+4), +29,8

10. Україна (0+8), 1:27,2

Напередодні українські біатлоністи фінішували за межами топ-30 в індивідуальній гонці на чемпіонаті світу, який проходить в італійському Антхольці.