Чемпіонат світу з біатлону. Підгрушна забула пробігти штрафне коло і не потрапила до топ-20 жіночого мас-старту в Антгольці

23 лютого 2020, 14:49

Українська біатлоністка Олена Підгрушна посіла 24-е місце в гонці з масовим стартом на чемпіонаті світу в італійському Антгольці.

На четвертий вогневий рубіж наша співвітчизниця підійшла з одним промахом, не претендуючи на медалі. Ще раз промазавши, вона побігла в гонку, проте забула зайти на штрафне коло.

У підсумку на Підгрушну було накладено 2-хвилинний штраф, який на фініші відкинув її на підсумкове 24-е місце.

Перемогу в гонці здобула норвежка Марте Олсбю-Ройселанд. Друге місце у Доротеї Вірер з Італії. Третя — шведка Ханна Еберг.

Результати гонки:

1. Марте Улсбю-Ройселанд (Норвегія) — 39.14,0 (1+1+0+0)

2. Доротея Вірер (Італія) — +20,7 (1+0+1+1)

3. Ханна Еберг (Швеція) — +26,1 (1+0+0+2)…

24. Олена Підгрушна (Україна) — +3.27,5 (0+0+1+1)…

Раніше жіноча збірна України з біатлону стала третьою в естафеті на чемпіонаті світу в італійському Антгольці.

Редактор: Євген Нещерет