Кубок світу з біатлону. Україна пробилася до десятки кращих у спринтерській гонці в Контіолахті

3 грудня 2020, 19:21

У жіночій спринтерській гонці другого етапу Кубка світу з біатлону в Контіолахті українки потрапили у топ-10.

Кращою в збірній України стала Валентина Семеренко, яка посіла дев'яту позицію. Серед її співвітчизниць вище всіх фінішувала Дарина Блашко - 18 місце.

Решта українок закінчили гонку наступним чином: Олена Підгрушна - 25 рядок, Катерина Бех - 63-й, Юлія Джима - 66-й.

Переможцем гонки стала шведка Ханна Оберг, її сестра Ельвіра Оберг зайняла третю позицію. Третьою до фінішу приїхала француженка Анаіс Шевальє.

Результати гонки:

1. Ханна Оберг (Швеція) - 21.11,5 (0+0)

2. Анаіс Шевальє (Франція) - 9,6 (0+0)

3. Ельвіра Оберг (Швеція) - 27,9 (0+1)

9. Валентина Семеренко (Україна) - 1.01,5 (0+0)...

18. Дар'я Блашко (Україна) - 1.21,1 (0 + 0)...

25 Олена Підгрушна (Україна) - 1.31,7 (0+1)...

63. Катерина Бех (Україна) - 2.37,6 (0 + 2)...

66. Юлія Джима (Україна) - 2.46,0 (0+3)...

Раніше Олена Підгрушна зайняла 10-те місце в спринтерській гонці першого етапу Кубка світу там же, в Контіолахті.