Українки провалили дебютну гонку на Кубку світу з біатлону

30 листопада 2022, 16:31
Найкраща серед українок Дар’я Блашко фінішувала лише 51-ю (Фото:biathlon.com.ua)

На першому етапі Кубка світу з біатлону в фінському Контіолахті відбулася жіноча індивідуальна гонка.

Україну в гонці представляли три біатлоністки — Дар’я Блашко, Анна Кривонос та Олена Білосюк.

Кращий результат в українській команді показала Дар’я Блашко, яка з двома хвилинами штрафу посіла 51-те місце.

Кривонос та Білосюк заробили по чотири хвилини штрафу і фінішували на 74-му та 80-му місцях відповідно.

Ще дві українські біатлоністки Юлія Джима та Ірина Петренко в гонці не стартували.

Перемогу здобула шведка Ганна Еберг, другою фінішувала норвежка Інгрід-Ландмарк Тандреволд, третьою стала італійка Ліза Віттоцці.

Результати гонки:

biathlon.com.ua

Напередодні на Кубку світу з біатлону в Контіолахті відбулася індивідуальна гонка серед чоловіків, де Антон Дудченко, який показав серед українців найкращий результат, посів 30-те місце.