Кубок світу з біатлону. Україна потрапила в топ-10 змішаної естафети в Поклюці, але її результат анулювали

25 січня 2020, 17:37

Україна зайняла 10 місце в змішаній естафеті на етапі Кубка світу з біатлону в Поклюці, але її результат був анульований через порушення Оленою Підгрушною правил техніки безпеки на вогневому рубежі.

Україну представляли Артем Тищенко, Артем Прима, Юлія Джима і Олена Підгрушна.

Стартувавши першим, Тищенко допустив один промах і тільки на на фінішному колі програв більше хвилини, тому передав естафету 19-м.

Примі знадобилося чотири додаткові патрони, але він завершив свій етап 14-м. Джима підняла Україну на 12-й рядок, чотири рази не влучивши в мішень.

Кращий результат показала Підгрушна, яка уникла промахів і вивела команду на 10-е місце, відігравши майже півхвилини.

Переможцем стала Франція, другими до фінішу прийшли норвежці. Бронза дісталася збірній Німеччини.

Результати гонки:

1. Франція — 1: 17.53,3 (0+8)

2. Норвегія — 40,6 (0+4)

3. Німеччина — 1.01,4 (0+5)…

10. Україна — 3.30,8 (0+9)

В цей же день Україна посіла п’яте місце за підсумками одиночної змішаної естафети на етапі Кубка світу з біатлону в словенській Поклюці.