Україна фінішувала у топ-10 жіночої естафети на Кубку світу з біатлону

11 січня 2020, 14:39

Українські біатлоністки зайняли шосте місце у жіночій естафеті в рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону в німецькому Оберхофі.

За Україну виступали Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Валентина Семеренко та Олена Підгрушна.

Першою бігла Меркушина, яка зробила один промах і після штрафного кола передала естафету 17-ю. Джима покращила позиції України, передавши естафету на 11-му місці.

На третьому етапі Семеренко ще на чотири позиції скоротила відставання від лідерів, а на заключному етапі Підгрушна не зробила жодного промаху і фінішувала шостою.

Перемогу здобула Норвегія, дргою прибула Швеція, бронзу завоювала Франція.

6. Україна (1+7) +1:35,9

Раніше відбулася жіноча спринтерська гонка в рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону в німецькому Оберхофі. Серед українок найкращий результат показала Юлія Джима, яка фінішувала 16-ю.