Українка встановила особистий рекорд в гонці переслідування на Кубку світу з біатлону в Контіолахті

6 грудня 2020, 17:04

Відбулася жіноча гонка переслідування на другому етапі Кубка світу з біатлону у фінському Контіолахті, де особистий рекорд встановила українка Дарія Блашко, яка фінішувала 12-ю.

Переможницею гонки стала норвежка Тіріл Екхофф, другою фінішувала її співвітчизниця Марте Олсбю-Ройселанд, третьою стала шведка Ганна Еберг.

У складі України виступили три біатлоністки — Валентина Семеренко, Дарія Блашко та Олена Підгрушна.

Найкращою серед українок стала Блашко, яка посіла 12-те місце, встановивши особистий рекорд. Олена Підгрушна зайняла лише 41-е місце, а Валентина Семеренко не фінішувала.

DNF Валентина Семеренко (3+1+2+3)

Напередодні українки Дарія Блашко, Валентина Семеренко, Віта Семеренко та Олена Підгрушна фінішували на п’ятому місці в жіночій естафеті на другому етапі Кубка світу з біатлону у фінському Контіолахті.