Визначилася переможниця гонки переслідування на Кубку світу з біатлону в Гохфільцені

13 грудня 2020, 13:32

Відбулася жіноча гонка переслідування на третьому етапі Кубка світу з біатлону у австрійському Гохфільцені.

Переможницею гонки стала норвежка Марте Олсбю Ройселанд, другою фінішувала білоруска Дінара Алімбекова, третє місце посіла француженка Жюлья Сімон.

Найкращий результат серед українок показала Дар’я Блашко, яка фінішувала 18-ю, Юлія Джима показала 43-й результат, а Катерина Бех посіла 53-ю сходинку.

52. Катерина Бех (0+3+2+0) +4:54,7

Напередодні відбулася чоловіча гонка переслідування на третьому етапі Кубка світу з біатлону у австрійському Гохфільцені, переможцем якої став француз Кантен Фійон Майє. Українці Артем Прима та Антон Дудченко фінішували 43-м та 45-м відповідно.