Кубок світу з біатлону. Українки опинилися поза топ-20 заключної гонки сезону

14 березня 2020, 18:00

Українки не змогли потрапити до топ-20 гонки переслідування на восьмому етапі Кубка світу з біатлону у фінському Контіолахті.

Найкращою серед наших співвітчизниць з трьома промахами стала Анастасія Меркушина, яка зайняла 24-е місце. 30-ю до фінішу приїхала Валентина Семеренко. Її сестра Віта зайняла 35-е місце.

Переможницею гонки стала француженка Жулія Симон. Другою і третьою стали швейцарка Селіна Гаспарін і італійка Ліза Віттоцці відповідно.

Переможницею загального заліку Кубка світу вдруге поспіль стала Доротея Вірер (Італія), яка завершила гонку на 11-му місці. Її конкурентка Тіріль Екхофф з Норвегії стала 10-ю, чого їй не вистачило, щоб обійти суперницю в підсумковій класифікації змагань.

Через коронавірус це була заключна особиста гонка Кубка світу серед жінок сезону-2019/20. Останній етап у норвезькому Холменколлені був скасований.

Результати гонки:

1. Жулія Симон (Франція) - 30:43,5 (0+1+1+0)

2. Селіна Гаспарен (Швейарія) - +17,3 (1+2+1+0)

3. Ліза Віттоцці (Італія) - +20,9  (1+1+1+1)...

24. Анастасія Меркушина - +1:53,5 (1+0+1+1)...

30. Валентина Семеренко - +2:16,4 (1+2+3+0)...

35. Віта Семеренко - +2:45,8 (0+1+2+1)...

Раніше українці не зуміли пробитися до топ-10 гонки переслідування на восьмому етапі Кубка світу з біатлону у фінському Контіолахті.

Редактор: Євген Нещерет