Кубок світу з біатлону. Україна не потрапила в топ-10 жіночого спринту в Контіолахті

13 березня 2020, 18:26

Українки не зуміли пробитися в топ-10 спринтерської гонки на восьмому етапі Кубка світу з біатлону у фінському Контіолахті.

Кращою серед українок стала Валентина Семеренко, яка посіла 14-е місце. Її сестра зайняла 30-ту позицію за підсумками гонки.

Решта їх співвітчизниць показали наступні результати: Анастасія Меркушина - 32, Юлія Джима - 53, Олена Підгрушна - 57.

Переможницею з результатом 20.00,5 стала німкеня Деніз Херманн. Другою до фінішу прийшла ще одна представниця Німеччини Франциска Пройс, третьою - норвежка Тіріль Екгофф.

Результати гонки:

1. Деніз Херманн (Німеччина) - 20.00,5 (0+1)

2. Франциска Пройс (Німеччина) - 20,1 (1+0)

3. Тіріл Екгофф (Норвегія) - 32,3 (1+1)...

14. Валентина Семеренко (Україна) - 1.04,1 (0+1)...

30. Віта Семеренко (Україна) - 1.43,0 (1+1)...

32. Анастасія Меркушина (Україна) - 1.45,2 (0+2)...

53. Юлія Джима (Україна) - 2.13,2 (1+2)...

57. Олена Підгрушна (Україна) - 2.23,4 (3+0).

Напередодні в аналогічній гонці у чоловіків кращим серед українців у Контіолахті став Дмитро Підручний, який зайняв 19-е місце.