Кубок світу з біатлону. Українка фінішувала в топ-10 жіночого мас-старту в Нове-Мєсто

8 березня 2020, 13:47

Відбувся жіночий мас-старт у рамках сьомого етапу Кубка світу з біатлону у чеському Нове-Мєсто.

У гонці брала участь лише одна українська біатлоністка Валентина Семеренко. Українка впевнено стартувала, не зробивши жодного промаху на першому вогневому рубежі. При другій стрільбі лежачи Семеренко зробила два промахи, що відкинуло її на 15-ту позицію.

На заключному етапі гонки українка зробила ще один промах, але зуміла покращити позицію та фінішувала дев’ятою.

Перемогу в гонці здобула норвежка Тіріл Екгофф. Другою з відставанням у 25,3 секунди фінішувала шведка Ханна Оберг, а бронзу завоювала представниця Німеччини Франциска Пройсс.

Результати гонки:

1. Тіріл Екгофф (Норвегія) — 34.00,8 (1)
2. Ханна Оберг (Швеція) — 25,3 (1)
3. Франциска Пройсс (Німеччина) — 32,4 (1)

9. Валентина Семеренко (Україна) — 1.14,8 (3)

Напередодні Україна сенсаційно виграла срібло в чоловічій естафеті в Нове-Мєсто.