Україна провалилася в жіночому спринті на етапі Кубка світу з біатлону в Хохфільцені

18 грудня 2020, 17:05

Українки не змогли пробитися в топ-30 жіночого спринту на етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Хохфільцені.

Кращий результат показала показала Дар'я Блашко, яка завершила гонку на 34-й позиції з відставанням у 1.35,1 секунди від переможниці.

Її співвітчизниця Юлія Джима фінішувала 40-ю. Третьою кращою серед українок на 57 місці стала Валентина Семеренко.

П'єдестал гонки вийшов повністю норвезьким. Перемогла Тіріль Екгофф - 19:38,0. Другою і третьою змагання завершили Інгрід Ланмарк Тандревольд і Марте Ульсбю-Ройселанн.

Результати гонки:

1. Тіріль Екгофф (Норвегія) - 19:38,0

2. Інгрід Ланмарк Тандревольд (Норвегія) - 7,6 (0)

3. Марте Ульсбю-Ройселанн (Норвегія) - 24,6 (1)...

34. Дар'я Блашко (Україна) - 1.35.1 (1)...

40. Юлія Джима (Україна) - 1.41.3 (2)...

57. Валентина Семеренко (Україна) - 2.08.3 (1)...

60. Анастасія Меркушина (Україна) - 2.10.4 (0)...

63. Олена Підгрушна (Україна) - 2.12.7 (1)...

Напередодні українець Дмитро Підручний потрапив у топ-6 спринтерської гонки на четвертому етапі Кубка світу з біатлону в Хохфільцені, тоді як п'єдестал також виявився норвезьким.