Кубок світу з біатлону. Українка пробилася в топ-10 першої в 2021 році гонки

8 січня 2021, 16:03

Українка Юлія Джима зайняла 10-те місце за підсумками спринтерської гонки на п’ятому етапі Кубка світу з біатлону в німецькому Оберхофі.

Спортсменка показала результат 1.09,9 секунди, допустивши один промах. Джима вдруге в нинішньому сезоні зуміла потрапити в топ-10 за підсумками спринту.

Її співвітчизниці фінішували наступним чином: Дар'я Блашко - 32-а, Олена Підгрушна - 53-я, Катерина Бех - 62-а, Анастасія Меркушина - 92-а.

Переможницею гонки стала норвежка Тіріль Екгофф, яка на 29,6 секунди обійшла шведку Ханну Еберг. Третє місце - в австрійки Лізи Терези Хаузер.