Дебютне золото. Білодід виборола першу медаль у новій ваговій категорії

6 серпня, 20:47
Перший титул планетарного масштабу Дар’я виграла у 17 років (Фото:НВ)

Українська дзюдоїстка Дар’я Білодід виборола першу медаль у новій для себе ваговій категорії до 57 кг.

Сьогодні, 6 серпня, на етапі Кубка Європи у Ризі титулована 21-річна киянка здобула золоту медаль.

Також перемоги на змаганнях здобули ще два представники України — Анастасія Антіпіна (вагова категорія до 63 кг) та Артем Хомула (до 73 кг).

Усього на рахунку «синьо-жовтих» на етапі Кубка Європи в Ризі сім нагород — три золоті, срібло та три бронзи. Україна очолила медальний залік змагань

Білодід — дворазова чемпіонка світу та бронзова призерка Олімпіади-2020 у Токіо у ваговій категорії до 48 кг, на її рахунку також є перемоги на першості Європи та Європейських іграх.

Перший титул планетарного масштабу Дар’я виграла у 17 років. Вона встановила рекорд, ставши наймолодшою чемпіонкою світу із дзюдо як серед жінок, так і серед чоловіків.

Повідомлялося, що Білодід провела найдовший поєдинок у кар'єрі.

Редактор: Євген Нещерет