Дебют у новій вазі. Білодід завершила виступ на чемпіонаті Європи із дзюдо

29 квітня, 14:00
Білодід — дворазова чемпіонка світу (Фото:REUTERS/Hannah Mckay)

Титулована українська дзюдоїстка Дар’я Білодід невдало виступила на чемпіонаті Європи, що відбувається у Софії.

У поєдинку першого кола 21-річна киянка змогла перемогти представницю Нідерландів Плеуну Корнеліс.

А ось наступній суперниці Дар'я програла. Дворазову чемпіонку світу перемогла Пріссіла Нето із Франції.

Змагання у Софії стали першими для Дар'ї, на яких вона виступала у ваговій категорії до 57 кг. До цього українка успішно боролася у ваговій категорії до 48 кг.

Білодід — дворазова чемпіонка світу та бронзова призерка Олімпіади-2020 у Токіо, на її рахунку також є перемоги на першості Європи та Європейських іграх.

Перший титул планетарного масштабу Дар'я виграла у 17 років. Вона встановила рекорд, ставши наймолодшою чемпіонкою світу із дзюдо як серед жінок, так і серед чоловіків.

Раніше Білодід жорстко відреагувала на ракетний удар по Одесі.

Редактор: Євген Нещерет