Намагається підкорити нову вагу. Білодід провела найдовший поєдинок у кар'єрі — ЗМІ

3 червня, 13:08
Білодід — дворазова чемпіонка світу та бронзова призерка Олімпіади-2020 (Фото:Дар’я Білодід via Facebook)

Українська дзюдоїстка Дар’я Білодід провела найдовший поєдинок у кар'єрі, повідомляє Tribuna.

У другому колі турніру Великого шолома у Тбілісі (Грузія) 21-річна киянка зустрілася з місцевою спортсменкою Етері Ліпартеліані.

Після трьох основних хвилин для виявлення переможця у сутичці довелося проводити поєдинок Golden Score, який тривав майже десять хвилин. Перемогу в ньому іпоном вирвала представниця Грузії.

Для Дар'ї ця поразка стала другою у новій для неї ваговій категорії до 57 кг. Раніше вона на чемпіонаті Європи програла у другому колі Пріссілі Нето із Франції.

Білодід — дворазова чемпіонка світу та бронзова призерка Олімпіади-2020 у Токіо у ваговій категорії до 48 кг, на її рахунку також є перемоги на першості Європи та Європейських іграх.

Перший титул планетарного масштабу Дар’я виграла у 17 років. Вона встановила рекорд, ставши наймолодшою чемпіонкою світу із дзюдо як серед жінок, так і серед чоловіків.

Редактор: Євген Нещерет