У матчі НБА тренер втрутився у гру та перервав атаку суперника — відео

20 січня, 17:36
Неоднозначний момент (Фото:Geoff Burke-USA TODAY Sports)

Курйозний інцидент стався у поєдинку регулярного чемпіонату НБА між Вашингтоном та Брукліном (118:119).

У вирішальній чверті за рахунку 103:109 асистент головного тренера Брукліна Девід Вантерпул рукою перервав передачу захисника Вашингтона Спенсера Дінвідді на форварда Кайла Кузьму.

Судді не помітили, що тренер Нетс втрутився у гру – бригада арбітрів зарахувала господарям втрату та передала їх супернику право на атаку.

Оскільки матч завершився з мінімальною різницею в рахунку, Вашингтон має всі підстави вважати, що тренер Брукліна безпосередньо вплинув на результат гри, а судді припустилися грубої результативної помилки.

Раніше в НБА баскетболіст Х'юстона Крістіан Вуд влучив м'ячем по голові вболівальниці на трибунах і відправив її до нокауту.

Редактор: Іван Мартинов