Чемпіонат світу з біатлону. Українець Прима завалив стрільбу і опинився за межами топ-20 в останній гонці турніру

21 лютого 2021, 17:29

Чемпіонат світу з біатлону у словенській Поклюці завершився гонкою з масовим стартом у чоловіків.

Українську команду у змаганнях представляв лише Артем Прима. Інші біатлоністи з нашої команди за підсумками чемпіонату в гонку не відібралися.

Артем непогано розпочав гонку, пройшовши перший вогневий рубіж без промахів. Однак потім точність українця підвела: промазавши в цілому п'ять разів, він приїхав до фінішу 21-м.

Перемогу в гонці здобув норвежець Стурла Холм Легрейд. Другим став його співвітчизник Йоханнес Дале, третім - француз Кентен Фійон-Майє.

Результати гонки:

biathlon.com.ua

Декількома годинами раніше українка Олена Підгрушна зайняла 12-те місце в жіночому масстарті.

Редактор: Євген Нещерет