Чемпіонат світу з біатлону. Визначились переможці жіночої та чоловічої гонок переслідування

16 лютого 2020, 17:06

У рамках чемпіонату світу з біатлону в італійському Антхольці відбулися жіноча та чоловіча гонки переслідування.

Серед українських біатлоністок найкращий результат показала Олена Підгрушна, яка фінішувала на 13-му місці. У топ-20 також потрапила Юлія Джима, яка зайняла 19-ту позицію.

Переможницею гонки стала італійка Доротея Вірер. На 9,5 секунд від неї відстала німкеня Деніз Херманн. Бронзу завоювала норвезька спортсменка Марте Ройселанд.

43. Валя Семеренко (Україна) +3:11,0

Серед чоловіків у гонці переслідування перемогу здобув француз Емільєн Жаклен, який у напруженій боротьбі на 0,4 секунди випередив норвежця Йоханнеса Бьо. Третім фінішував росіянин Олександр Логінов.

Українській біатлоністи не потрапили у топ-20. Найкращий результат показав Артем Прима, який фінішував 24-им, а Дмитро Підручний, попри те, що стартував 10-им, зайняв лише 30-те місце.