Чемпіонат світу з біатлону. Українка фінішувала в топ-15 останньої гонки турніру

21 лютого 2021, 14:11

На чемпіонаті світу з біатлону в словенській Поклюці відбулася гонка з масовим стартом у жінок.

Українську команду у змаганнях представляли Олена Підгрушна і Дар'я Блашко.

Найкращий результат з них продемонструвала перша, яка посіла 12-те місце. Олена два рази промахнулася на чотирьох вогневих рубежах.

Перемогу в гонці здобула австрійка Ліза Тереза Гаузер, яка пройшла дистанцію в 12,5 км без промахів. Другою і третьою стали норвежки Інгрід Ланнмарк Тандревольд і Тіріл Екгофф.

Результати гонки:

biathlon.com.ua

Це була остання гонка на чемпіонаті світу для жінок. Сьогодні турнір завершиться масстартом у чоловіків. Початок - о 16:15.

Напередодні збірна України посіла третє місце в жіночій естафеті на чемпіонаті світу з біатлону у словенській Поклюці.

Редактор: Євген Нещерет