Завоювали чотири медалі за день. Україна вийшла на друге місце в медальному заліку на чемпіонаті Європи з боротьби

24 квітня 2021, 12:53

Україна вийшла на друге місце в медальному заліку на чемпіонаті Європи з боротьби, який проходить у Варшаві (Польща).

Напередодні українські борчині завоювали одразу чотири медалі.

Ірина Коляденко (вагова категорія до 62 кг) і Алла Белінська (до 72 кг) стали чемпіонками Європи, Тетяна Ріжко (до 65 кг) завоювала срібло, а Аліна Грушина-Якобія (до 57 кг) — бронзу.

Всього на рахунку України на турнірі - 10 медалей (2 золотих, 2 срібних і 6 бронзових).

Більше завоювала тільки Росія, яка і лідирує в медальному заліку. Третьою йде Туреччина. Чемпіонат Європи завершиться в неділю, 25 квітня.

sport.ua

Раніше Україна виграла медальний залік чемпіонату Європи з важкої атлетики в Москві.

Редактор: Євген Нещерет