Чемпіонат Європи з футзалу. Збірна України програла Португалії, але драматично вийшла у чвертьфінал завдяки Сербії

29 січня, 12:23
У чвертьфіналі Україна зіграє з Казахстаном (Фото:Асоціація футзалу України via Instagram)

Збірна України поступилася Португалії з рахунком 0:1 у заключному турі груповгго раунду чемпіонату Європи з футзалу, але вийшла у чвертьфінал завдяки перемозі Сербії над Нідерландами.

Долю поєдинку між українцями та португальцями вирішив єдиний гол Зікі, який забив у ворота жовто-синіх на 37-й хвилині, після чого наша збірна опинилися на межі вильоту.

У паралельному матчі сценарій також розвивався не на користь України. Нідерланди впевнено вели в матчі з Сербією з рахунком 2:0 і по ходу поєдинку саме вони проходили у чвертьфінал.

Проте серби несподівано переломили хід гри та здобули вольову перемогу 3:2, що дозволило українцям випередити як нідерландців, так і сербів завдяки кращій різниці м’ячів.

Таким чином, збірна України вийшла у чвертьфінал, де зіграє з Казахстаном. Матч відбудеться 31 січня о 19:00 за київським часом.

Україна — Португалія 0:1
Гол: Зікі, 37

У першому турі групового рануду чемпіонату Європи з футзалу збірна України програла Нідерландам (2:3), а в другому — перемогла Сербію (6:1).