Чинний чемпіон Формули-1 зміцнив своє лідерство в поточному сезоні

29 липня 2018, 18:14

Чинний чемпіон Формули-1 Льюїс Хемілтон став переможцем 12-го етапу сезону - Гран-прі Угорщини.

Британець в кваліфікації завоював поул-позицію та віддавав перше місце в гонці тільки після піт-стопу. Його партнер з команди Валттері Боттас зіткнувся з труднощами і втратив другу позицію, в підсумку фінішувавши лише п'ятим.

Пілоти команди Феррарі Себастьян Феттель і Кімі Райкконен змогли фінішувати на подіумі відразу після Хемілтона, в один момент випередивши Боттаса на останніх колах.

Повні результати гонки

В особистому заліку Формули-1 Хемілтон зміцнив свою перевагу над Феттелем ще не сім очок - тепер вона становить 24 очки. На третій позиції продовжує перебувати Райкконен.

20. Сергій Сироткін - 0

У Кубку Конструкторів Мерседес збільшив свою перевагу над Феррарі на два очки і лідирує з перевагою в десять балів.