Чоловіча збірна України з волейболу виграла Євролігу

3 липня 2017, 12:57
Українська чоловіча збірна з волейболу стала кращою за підсумками Євроліги

Як повідомляє Sport Arena, у фінальному матчі турніру тріумфатор досить впевнено переміг команду Македонії з рахунком 3:1 після того, як на попередній стадії здолав Швецію (3: 2).

Перша партія, де тон задали три ейси на її початку, була виграна українцями 25:15. Незважаючи на проблеми з подачею у другому сеті, хороша гра в атаці дозволила взяти верх над македонцями - 25:22.

У третій партії синьо-жовті втратили свою перевагу в шість очок і потім поступилися на тай-брейку, але не дозволили супернику зрівняти рахунок в наступному сеті - 25:13.

Тим самим українська команда виграла першість з першої спроби, що стало найвищим її досягненням за 26 років незалежності країни. Синьо-жовті здобули путівку до Світової ліги, але поки неясно, чи будуть вони подавати заявку до еліти.

Раніше чоловіча збірна України з волейболу стала учасником фіналу чотирьох Євроліги після перемоги над командою Данії.